תחומי ההתמחות של פרופסור משה פפא

כירורגית שד

כירורגית שד הוא אחד מהתחומים החשובים ביותר ודאי כאשר זהו אחד מסוגי הסרטן הנפוצים המסוכנים ביותר שיש. פרופ' פפא עוסק בכירורגיית שד כבר למעלה מ-25 שנים, מטפל ומלווה נשים רבות בסיכון גבוה לפתח גידולים ממאירים עקב היסטוריה רפואית משפחתית או נשאות גנטית שהתגלתה ומשלב את השיטות הכי מתקדמות למעקב, ניתוח וליווח ארוך טווח.

כירורגיה אונקולוגית

כירורגיה אונקולוגית מתעסקת בכל המחלות הממאירות שיכולות לתקוף את הגוף ולהופיע במספר רב של מקומות בגוף ולכן יש צורך בניטור ובדיקה, וכמובן בניתוח כירורגי להסרתם בבוא העת. פרופ' פפא יכול לעמוד לשירותכם במגוון רחב של טיפולים בנושא כמו ניתוחים לטיפול בסרטן השד, מלנומה, בעיות במערכת העיכול וכן הלאה.

כירורגית מערכת העיכול

כירורגיה זו שמה את הדגש על הקיבה המעי הדק והגס, החלחולת וכל שאר איברי מערכת העיכול. תחומי ההתמחות של פרופ' משה פפא הם גידולי קיבה, לבלבל והמעיים כולל אזור החלחולת, בין אם מדור על כריתה מלאה, כריתה חלקית או כריתה של הגידולים בלבד.

כירורגיה כללית

לצד תחומי ההתמחות הספציפיים יש כמובן את הכירורגיה הכללית שכוללת בתוכה טיפולים במספר רב של בעיות. הניתוחים מבוצעים באופן סטרילי במיוחד שמטרתה למזער את הסיכון לזיהומים עד כמה שניתן ולהקל על ההחלמה של המנותח.

לייעוץ ולקביעת תור התקשרו 0528474926

דילוג לתוכן